Faculty Seniority List/Alpha Order
As of Date: 3/31/2014
Length of Service
  Seniority Employee Name     Years Months Days
156 ABASCAL JUAN 20 8 7
387 ABETY MIRIAM 9 7 8
626 ADAMS MARVA 2 7 13
424 ADEYIGA VALDA 8 6 24
665 AGUADO JIMENEZ ANDREINA 0 7 9
191 AGUILAR-FIGULY VIOLETA B 19 7 5
666 AHSAN RAHNUMA B 0 7 9
680 AIME MENEVE 0 7 9
350 ALBURY THERESA 10 7 6
226 ALEM MARIO A 15 1 30
282 ALEXANDER JOHN 11 7 5
360 ALFONSO ANTONIO 10 2 26
111 ALLEN PRESTON L 24 2 29
121 ALLONCE RUZ H 23 7 4
* 529 ALVAREZ LEANDRO 5 7 6
301 ALVAREZ MARIA 11 2 25
124 ALVAREZ ROSANY H 23 7 4
204 ALVAREZ YAMINA 18 3 3
635 AMADOR PORFIRIO 2 7 13
365 AMOLE BABATUNDE 10 0 30
190 ANDERSON BAMBI L 19 7 9
263 ANDERSON JESSICA 12 7 4
212 ANDERSON LISA H 16 2 26
77 ANDREOLI MICHAEL H 26 7 7
427 ANDREWS W. BARRY 8 2 28
541 ANGEE ALEJANDRO 4 2 27
297 ANGLIN MARCIA 11 2 25
100 ANRRICH GRACIELA 24 10 3
* 315 ANTHAPPAN PAUL 10 7 6
633 ANZALOTTA JAIME 2 7 13
331 ARAGON JOSE 10 7 6
* 669 ARANA ROSAINZ MANUEL D 0 7 9
715 ARCA KRISTOFER C 0 7 9
684 ARGUELLES TRINIDAD 0 7 9
550 ARISTIZABAL CATALINA 4 2 27
220 ARMINIO MICHAEL 15 7 7
53 ASMAR NORMAN 29 7 4
705 AUGUSTYN BENJAMIN L 0 7 9
49 AURICCHIO BIAGIO 29 7 4
641 AVILES SANTA FRANKLIN 2 6 25
338 AVONDSTONDT DOROTHY 10 7 6
103 BAIN ALONZO C 24 7 8
35 BALLINGER GREGORY 32 4 22
475 BALMORI CHRISTINE 6 7 4
122 BANKS SUSAN L 23 7 4
708 BARDO-PORTILLA RICARDO 0 7 9
254 BARNET RICARDO 13 2 29
199 BARROS JOSE A 18 7 10
571 BARROW RUTH 3 7 12
* 322 BARRY NAZIRA 10 7 6
162 BARUA RATAN K 20 7 8
281 BASILE JENNIFER 11 7 5
324 BEGUIRISTAIN MARIO 10 7 6
405 BEHAR LILLIAM 8 7 9
456 BELOKON IGOR 7 7 10
174 BELTRAN LUIS A 20 7 8
40 BENITEZ PILAR L 31 7 8
403 BESTARD JAIME 9 1 24
142 BHAGWANDIN HELEN B 22 0 29
561 BIACHE KATHLEEN 4 2 27
80 BIAGGI LESLIE A 26 1 27
264 BIBBY NANNETTE 12 7 4
520 BIEN AIME DIANA 5 7 6
736 BILLIONNIERE ELODIE V 0 2 25
383 BLANCHETTE LORETTA 9 7 8
227 BLANCO JOSE 14 8 17
622 BLANCO LUCAS 2 7 13
502 BLANCO YESENIA 6 2 24
1 BOGNAR SUZANNE H 46 7 10
214 BONAWITZ PAULA 16 0 0
450 BONELLI MATTHEW 7 7 10
737 BOODHAI ANSON N 0 2 25
143 BOOS KENNETH 22 0 22
347 BORGES JULIO 10 7 6
544 BORGWALD KRISTIN 4 2 27
738 BOULAY SHERLY M 0 1 30
546 BOVEE BROOKE 4 2 27
164 BRAUN JOSHUA I 20 7 8
699 BRENT TIMOTHY J 0 7 9
531 BRIBIESCA ANGELO 5 7 6
551 BRITO-VILLANI MARTA 4 2 27
632 BROWN ANNETTE 2 7 13
94 BROWN JERRY L 25 4 27
728 BROWN RICHARD DONNA T 0 7 9
136 BRUBECK DAVID W 22 7 3
223 BRUCATO DOMINIC 15 6 18
658 BRUNY SOEURETTE 1 7 8
629 BUCHER CARMEN 2 7 13
* 584 BUCHHOLZ ELIZABETH 2 7 13
568 BUEHLER MELISSA 3 10 21
134 BUMPERS KEVIN W 22 7 3
* 417 BUNDUKAMARA CRISTI 8 7 9
526 BURROWS HOA 5 7 6
54 BUSTAMANTE SALMA B 29 4 29
280 BUTLER SUZANNE 12 2 24
494 CABEZAS ROBERTO 6 7 4
506 CAIAFFA ANDRES 6 2 24
327 CALAVIA JOSE 10 7 6
446 CALDERIN VICTOR 7 7 10
363 CALLE EDUARDO 10 2 15
81 CANEL-PETERSEN IRENE 25 11 30
294 CANNON CHERIE 11 2 25
* 693 CARABALLO RICKY 0 7 9
481 CARAMES MANUEL 6 7 4
668 CARLO JESSE J 0 7 9
436 CARLO SAMANTHA 7 7 10
521 CARMONA AMARILYS 5 7 6
483 CARMONA MARLENE 6 7 4
349 CARTER KIMBERLY 10 7 6
464 CASADO MARIA 7 2 29
609 CASALS JOSE 2 7 13
22 CASSIDY MARCIA E 33 5 30
104 CASTELLS DIANA R 24 7 8
636 CASTELLS VICTORIA 2 7 13
99 CASTILLO SANDRA M 24 10 23
* 448 CASTRO ROSA 7 7 10
558 CATALA JUAN 4 2 27
125 CAVALARIS MARTHA E 23 2 24
627 CEDENO LUIS 2 7 13
499 CENDON MARIA 6 2 24
138 CEPERO ANA 22 7 3
120 CERNA HUMBERTO J 23 7 4
616 CHAPMAN EDDIE 2 7 13
6 CHERNOFF LAURENCE 42 5 4
472 CHIAPPONE MARK 6 7 4
408 CHIRINOS ANTONIO 8 7 9
726 CHOHONIS PAULINE F 0 7 9
527 CHORMANSKI THERESA 5 7 6
503 CHOY RENE 6 2 24
444 CHUNG COLLEEN 7 7 10
730 CHURCHILL JACLYN N 0 2 25
* 548 CINTRON MICHELLE 4 2 27
366 CLARK CARLA 9 10 21
63 CLARK CHERYL M 28 1 13
87 CLEMENTE ISIS C 25 7 7
86 CLOUES BETH L 25 7 7
537 CLOVIS MEGHAN 5 2 26
115 COBHAM IAN P 23 7 4
511 COBO SERGIO 6 2 24
604 COFFMAN KIMBERLY 2 7 13
733 COLEMAN CHERYL Y 0 2 25
703 COMO VINCENT 0 7 9
714 CONRAD RUTH E 0 7 9
184 CONROY PATRICIA 20 0 24
384 CONSIDINE LINDA 9 7 8
* 449 COOMBS CLAUDETTE 7 7 10
290 COOPER LENNIE 11 7 5
335 CORBIN CHRISTOPHER 10 7 6
581 CORDERO YANELY 2 7 13
463 CORNISH ERIC 7 2 29
500 CORO FRANCISCO 6 2 24
317 CORONEL ALINA 10 7 6
410 CORRALES ANA 8 7 9
30 COTE ELLYN M 32 7 7
195 COTO MARIA E 18 7 10
683 COUCEIRO ANA I 0 7 9
243 COUPER JAMES 13 7 10
218 CREELMAN PATTIA J 15 7 7
718 CRUZ RODOLFO 0 7 9
652 CRUZ SUZANNE 1 7 8
93 CUETO MARLENE I 25 5 0
234 CUEVAS JENNY 14 7 6
42 CULVER LEE C 30 2 28
348 CULVER LYLE 10 7 6
664 CUSIDO YANET 0 7 9
461 DAMAS JUAN 7 7 10
368 DANGLADE LESLYE 9 9 10
518 DANZIG GEOFFREY 5 7 6
75 DAVIS GARY 26 7 7
443 DAVIS-BRANTLEY MINCA 7 7 10
78 DAWKINS NORA J 26 4 22
375 DE ANGELIS VALERIE 9 7 8
336 DE ARAZOZA RAPHAEL 10 7 6
17 DE ARMAS OSCAR 34 7 9
60 DE BENEDICTIS MICHEL A 28 2 25
59 DE FALLA MARY J 28 7 10
367 DE KLER RANDY 9 10 21
393 DE LA ROSA NELSON 9 2 28
623 DE LAMA LI ANUBIS 2 7 13
117 DEL CAMPO MIRIAM 23 7 4
453 DEL PINO-ALLEN ISABEL 7 7 10
* 722 DELESSY NELLY A 0 7 9
469 DELGADO MISAEL 6 7 4
396 DELINE TIMOTHY 9 2 28
695 DEMOS THOMAS N 0 7 9
566 DEOCHAND SUHAS 4 1 15
215 DI LIDDO MICHAEL 15 7 7
656 DIAZ DAILENIS 1 7 8
505 DIAZ EVELYN 6 2 24
698 DIAZ LEHMAN BRENDA 0 7 9
591 DIAZ-CONSUL CELESTE 2 7 13
586 DIAZ-CONSUL JULIA 2 7 13
701 DICKSON DIONNE C 0 7 9
258 DOMINGUEZ ALVIO 13 2 29
477 DONIS JOSE 6 7 4
97 DOUYON MARCAISSE 25 2 28
* 168 DUASSO MANUEL 20 7 8
* 585 DUENAS JAVIER 2 7 13
286 DUNDAS CHRISTINE 11 7 5
621 DURAND OSWALD 2 7 13
188 EBITZ GERARD L 19 7 9
574 ECCLES DENISE 3 6 21
600 ECHEMENDIA JANIN 2 7 13
* 523 EDWARDS DORIS 5 7 6
614 ELLIS JOSHUA 2 7 13
299 ELSEA FRANKLIN 11 2 25
233 EPSTEIN GARCIA SUSAN H 14 7 8
* 592 ESCARPIO RAUL 2 7 13
259 ESPANA LOURDES 13 2 29
419 ESPINAL YANILDA 8 7 9
682 ESPINOSA JESSICA 0 7 9
228 ETIENNE MARIE O 14 7 8
61 FALCO-LESHIN JOANN M 28 2 8
26 FALLON MARIA L 33 2 26
486 FAOYE OLUBISI 6 7 4
358 FATEYEVA NATALYA 10 2 26
466 FENNELL LAUREL 7 2 29
560 FERNANDEZ CARLOS 4 2 27
402 FERNANDEZ CLEMENTE 9 2 28
578 FERNANDEZ ELISA 3 2 28
69 FERNANDEZ IRASEMA L 27 7 6
* 400 FERNANDEZ ROSA 9 2 28
45 FERNANDEZ TUSHNELDA C 29 11 28
488 FERNANDEZ VICTOR 6 7 4
351 FERNANDEZ-STERLING RITA MARIA 10 7 6
* 306 FERRELL THOMAS 11 2 25
* 637 FERRER LAZARA 2 7 13
152 FINK CHARLES K 21 2 27
567 FINNERAN DAVID 3 10 21
655 FINOCCHIARO JOSEPH 1 7 8
288 FISHKIN  DONNA 11 7 5
207 FLEISCHMAN RICHARD A 17 6 28
257 FORAN ROBERT 13 2 29
431 FRADOS ANDREW B 8 2 28
222 FRANK PRADEL R 15 7 5
46 FRANKEL NUSIA 29 7 4
596 FRAZIER JOHN 2 7 13
597 FRESQUET ALENA 2 7 13
640 FROLICH LARRY 2 7 13
496 FRYDMAN MARTA 6 2 24
* 323 FUNDORA RAQUEL 10 7 6
707 GABB GEORGE M 0 7 9
433 GACH LAUREN 7 9 12
213 GANCEDO ALEX 16 0 20
552 GARCIA ARLEN 4 2 27
224 GARCIA FELIX L 15 2 27
205 GARCIA JUDITH 18 0 24
133 GARCIA MANOLO 22 7 3
426 GARCIA MARIA 8 2 28
474 GARCIA PEDRO 6 7 4
98 GARCIA SERGIO R 25 2 27
643 GARCIA LARA EDGAR 2 2 28
183 GARMAN SARAH 20 2 27
21 GARNER YVONNE S 33 7 6
434 GASIOR JAMES 7 8 9
310 GEHY-ANDRE PASCALE 11 0 27
139 GEORGE PAUL S 22 7 3
34 GERKEN DONNA 32 6 4
210 GERSHFELD ALFRED 16 7 6
607 GIBERT JORGE 2 7 13
326 GIL CARLOS 10 7 6
337 GILLES DAPHNE 10 7 6
221 GINES-CANDELARIA EDWIN A 15 7 7
679 GITTINGS-WHEELER TAURRIE D 0 7 9
126 GLENN EDWARD J 23 2 24
373 GLUSKOTER CARA 9 7 8
202 GOICOECHEA-PAPPAS MARTA E 18 7 10
522 GOMEZ VICTOR 5 7 6
702 GONZALEZ AGUSTIN A 0 7 9
145 GONZALEZ ARIEL P 21 7 7
381 GONZALEZ BELARMINO 9 7 8
532 GONZALEZ BELARMINO 5 7 6
166 GONZALEZ CARLOS 20 7 8
406 GONZALEZ DAVID 8 7 9
650 GONZALEZ FRANCISCO 2 1 25
296 GONZALEZ LOURDES 11 2 25
493 GONZALEZ SERGIO 6 7 4
439 GOODWIN WENDY 7 7 10
399 GORDON JURIST 9 2 28
66 GRANT SAMUEL B 27 8 5
625 GRANT-MURRAY MICHELLE 2 7 13
657 GRAZIOTTI ANN 1 7 8
57 GRECO EUGENE 29 0 20
328 GREENBERG LIZA 10 7 6
379 GRIFFITHS ROBERT 9 7 8
374 GRIMES VELLISSE 9 7 8
41 GROOMES MARLENE M 31 4 23
62 GROSECLOSE CAROL A 28 1 13
440 GUERRERO MARIA 7 7 10
478 GUILLEN GUILLERMO 6 7 4
540 GUNTIN JOSE 4 2 27
252 GUTIERREZ CARIDAD 13 4 24
127 HACH ROBERT O 23 2 24
96 HAMMACK BONNIE 25 2 28
354 HAMMOND PEGGY 10 2 26
438 HANNA STEPHANIE 7 7 10
639 HARRIS PATTI 2 7 13
167 HART GEORGINA C 20 7 8
38 HARTMAN SHERYL 32 2 6
587 HAWANDO MESGANA 2 7 13
39 HAWKINS KAREN H 31 10 14
74 HENDRIX NORA 26 7 8
649 HENRIQUEZ FEDERICO 2 2 28
510 HEREDIA DAVID 6 2 24
173 HERNANDEZ ANA B 20 7 8
595 HERNANDEZ ERIC 2 7 13
689 HERNANDEZ-PUPO NORA 0 7 9
606 HERRERA JENNIFER 2 7 13
196 HERSH SANDRA L 18 7 10
372 HESS JEFFREY 9 7 8
123 HETTICH MICHAEL F 23 7 4
3 HIPPLE DENNIS L 44 7 6
672 HOLLINGSWORTH HAL 0 7 9
678 HOLLOMAN TORRIE L 0 7 9
334 HORTENSI JOSE 10 7 6
634 HORWITZ CARYN 2 7 13
79 HOSPITAL MARIA C 26 2 27
556 HUDSON HOLNESS DAVIA 4 2 27
598 IBARRA ALICIA 2 7 13
295 IBBERSON AMY 11 2 25
660 IBRAHEEM FOLORUNSO 1 6 26
* 617 ILES DELMA 2 7 13
631 IMHOFF WINSTON 2 7 13
329 INSUA-AUAIS MAYTE 10 7 6
686 ISAAC PAULETTE V 0 7 9
147 ISERN KELLY J 21 7 7
590 ITTAH AVNER 2 7 13
492 JAMIL SABRINA 6 7 4
240 JOFRE MARIA 14 2 23
628 JOHNSON STEPHEN 2 7 13
216 JORGE MARILYN 15 7 7
342 JORGE ROBERT 10 7 6
515 KALAM ZULFIKAR 5 9 13
203 KARAYALCIN ECE F 18 4 30
11 KASS SUSAN H 36 7 9
12 KATES HAZEL H 36 7 9
27 KAUFMAN RICHARD S 33 2 5
* 418 KEANE ELIANE 8 7 9
137 KEELER DEBORAH 22 7 3
159 KENNEDY KELLY K 20 7 11
380 KENNY EMILIO 9 7 8
305 KERR PAULINE 11 2 25
208 KILPATRICK RENEE V 17 2 24
565 KINNAIRD EUGENE C 4 1 21
150 KNAPP MORRIS 21 2 27
278 KNEPPER MARIE 12 2 24
673 KOFFLER DOROTHY M 0 7 9
303 KOLESAR ROSALIE 11 2 25
272 KOSTOVICH JOHN 12 2 24
325 KOZLOSKI WALTER 10 7 6
90 KRECH CAROL K 25 7 7
415 KREIDER ANTHONY 8 7 9
480 KRONEN STEVE 6 7 4
106 KWIAT DAVID 24 6 26
489 LABISTE LUIS 6 7 4
161 LAGUE VICTORIA C 20 7 8
266 LAGUERRE JOSELLE 12 7 4
119 LAMARRE MAGDALENA 23 7 4
470 LAMAZARES IVONNE 6 7 4
454 LAMMEY MELISSA 7 7 10
177 LANE PHILIP J 20 7 8
382 LARES HENRY 9 7 8
575 LAROCCA JULIA 3 2 28
64 LASSITER PATRICIA F 28 0 0
465 LEAL ADRIA 7 2 29
509 LEBON RENEE 6 2 24
265 LEBRON DAVID 12 7 4
603 LEE JOAN 2 7 13
583 LEE MICHELLE 2 7 13
37 LEFF BENNETT 32 2 27
29 LEGRAND JOCELYNE 32 9 30
588 LEIBA ALWYN 2 7 13
48 LEITCH PATRICK 29 7 4
140 LENAGHAN MICHAEL J 22 2 25
293 LENEL ALBERT  11 2 25
667 LEON ALFREDO J 0 7 9
555 LEY JAMES 4 2 27
105 LIANG KAIYANG 24 7 8
89 LICHTMAN ERIC T 25 7 7
630 LICHTMAN SUSAN 2 7 13
333 LIU NANCY 10 7 6
186 LOCKSHIN LINDA F 19 7 9
479 LOFTUS JACQUELYN 6 7 4
130 LOMBARD TIINA A 22 8 2
244 LONDON PETER 13 7 10
377 LOPES DE MELLO MARCIA 9 7 8
691 LOPEZ CARMEN 0 7 9
249 LOPEZ MARTA 13 7 10
* 307 LOPEZ-CALLEJA JOSE 11 2 25
178 LORENZO DAGOBERTO 20 7 8
155 LORENZO MIRIAM 20 10 21
485 LOVE DUBE LINDA 6 7 4
731 LUERA JON-CARLO 0 2 25
287 LUJAN YVETTE 11 7 5
620 LUSBY JACK 2 7 13
13 MACHADO EDUARDO F 36 2 28
181 MADAN NILIA M 20 5 6
615 MAGELLAN MARC 2 7 13
52 MAGELLAN MARTA E 29 7 4
* 593 MAHON DAVID 2 7 13
573 MAILLOUX LAWRENCE 3 7 12
601 MALONEY JOHN 2 7 13
72 MANSILLA JAMES J 27 2 3
102 MARI MARIA C 24 7 8
153 MARIN HERNANDO 21 2 12
15 MARINAS ISABEL M 35 1 25
246 MARRERO MARITZA 13 7 10
580 MARSH FREDERICKA 2 10 22
497 MARTI NOEL 6 2 24
482 MARTIN LUIS R 6 7 4
557 MARTINEZ  JUAN 4 2 27
599 MARTINEZ-CANAS MARIA 2 7 13
435 MARTINEZ-CANAS ROSARIO 7 7 12
172 MASER DONALD M 20 7 8
239 MASI ANNMARIE 14 2 28
76 MASS COREY 26 7 7
512 MASSIMINI NICOLAS 6 2 22
83 MATAS ADRIANA 25 7 7
253 MATHEWS ROBERT 13 2 29
82 MATHON BERNARD F 25 10 22
589 MAURY ANTOLIN 2 7 13
300 MCCARTHY MAUREEN 11 2 25
517 MCDONALD TAKENYA 5 7 6
416 MCGAULEY MICHAEL 8 7 9
467 MCGRATH ROBERT 7 2 29
343 MCKINNEY CURTIS 10 7 6
176 MCKNIGHT-SAMMS EULETT P 20 7 8
192 MCLAUGHLIN JOAN H 19 4 24
91 MCMILLAN LOTTIE T 25 6 30
236 MCPHEE ALLEN 14 4 6
84 MEDERO ILIDA M 25 7 7
429 MEDINA MERCEDES 8 2 28
141 MEDINA-CABRAL MYRA M 22 2 24
688 MEIER MERCEDES 0 7 9
420 MELENDEZ BEATRIZ 8 7 9
462 MELLO DEBORAH 7 7 10
* 320 MENENDEZ MARTA 10 7 6
729 MERINO NATALIE 0 2 25
43 MERVES DAVID 30 1 10
* 421 MEYER JR. LAWRENCE 8 7 9
128 MEZA ALBERTO 23 2 24
* 694 MGBOKWERE MARIA S 0 7 9
85 MICHEL ROBERT A 25 7 7
508 MIDENCE BARBARA 6 2 24
73 MIGLIACCIO CHRISTOPHER P 26 11 11
504 MIGNONE SUZANNE 6 2 24
88 MILLER CONSTANCE H 25 7 7
285 MILLER RODNEY 11 7 5
340 MIRANDA JEFFREY 10 7 6
51 MITCHELL CRISTI 29 7 4
690 MITCHELL TERESA L 0 7 9
452 MITCHELL LEVY JEMIMAH 7 7 10
28 MOFFETT DEBORAH H 32 11 22
309 MOLINA AMNEL 11 2 25
357 MONCK PETER 10 2 26
535 MONSERRATE JORGE 5 2 26
292 MONT MERCEDES 11 2 25
501 MONTES DE OCA MARIA 6 2 24
* 549 MONTOYA AILE 4 2 27
353 MOORE DAVID 10 2 26
194 MOORE ROBERT B 18 10 16
* 441 MOOTRY TRACY 7 7 10
362 MORALES MARLENE 10 2 26
717 MORALES REINALDO 0 7 9
413 MORATA JUAN 8 7 9
269 MOSS KAREN 12 6 21
513 MOSS LAKISHA 6 2 17
577 MUELLE CHRISTINA 3 2 28
200 MUNOZ SERVANDO 18 7 10
* 723 MURGO DANIEL O 0 7 9
* 618 MURPHY WILLIAM 2 7 13
355 NAIR MEERA 10 2 26
484 NANIA MARGARET 6 7 4
118 NATION PATRICIA A 23 7 4
553 NEAL BRIAN 4 2 27
247 NEUNDER MARK 13 7 10
345 NGIM ALAN 10 7 6
490 NGUYEN HIEN 6 7 4
473 NGUYEN MANINI 6 7 4
44 NICOLI-SUCO ELIZABETH 30 1 4
245 NILES JENNIFER 13 7 10
579 NITTI YOLANDA 2 10 22
219 NOBLE F. DORSET 15 7 7
562 NOONAN KATHLEEN 4 2 27
279 NORONHA-NIMMO ALDA 12 2 24
241 NOWLAND ANNE 13 10 23
386 OBESO JORGE 9 7 8
378 OBREGON LUCIA 9 7 8
719 OCHOA ROLANDO M 0 7 9
170 OKUNGBOWA JOE 20 7 8
275 OLAGUIBEL JENNIE 12 2 24
230 OLIVER BILLY M 14 7 8
251 OLSEN NEIL 13 7 1
270 O'REILLY ARAMIS 12 6 7
* 458 OROZCO SYLVIA 7 7 10
185 ORR DONALD 20 0 23
430 ORRO MARGARITA 8 2 28
491 ORTA JOSE 6 7 4
576 ORTA ROXANA 3 2 28
298 ORTEGA MARIO 11 2 25
428 ORTEGA KIMSEY MARIA 8 2 28
371 OSORIO CLAUDIO 9 7 8
180 PACKER STEPHANIE 20 6 21
* 422 PAGE MATTHEW 8 7 9
* 619 PALOMBO LEON 2 7 13
468 PANEQUE ONEYDA 7 2 29
16 PARKER GINGER A 34 7 11
525 PATTON RICHARD 5 7 6
55 PAU-LLOSA RICARDO M 29 2 24
339 PEARL SUZANNE 10 7 6
332 PEDRAZA TERESITA 10 7 6
414 PEDRESCHI CAROLA 8 7 9
455 PERALTA HECTOR 7 7 10
25 PEREZ GUILLERMO 33 2 26
20 PEREZ JANIS S 33 7 6
559 PEREZ JESSYCA 4 2 27
716 PEREZ MARIA J 0 7 9
70 PEREZ-MIRABAL ELENA 27 7 6
148 PEREZ-TRIFF ALFREDO 21 7 7
308 PETERS  FAITH 11 2 25
129 PETERSON-TENNANT GINNY S 22 11 30
36 PETROZELLA OLGA C 32 3 3
95 PFLEEGOR CLYDE K 25 3 26
538 PHILIAS ERIC 4 7 11
* 638 PHILIPPE LESLY 2 7 13
277 PIERRE-PHILIPPE LOMER 12 2 24
385 PINO ALFONSO 9 7 8
545 PINO ILEANA 4 2 27
283 PITAYAPISUT PRAPAPIS 11 7 5
231 PITCHENIK ALISA 14 7 8
645 PITTMAN ANITA 2 2 28
498 PLATA MONICA 6 2 24
392 PODONA TCHAO 9 2 28
563 POE JAMES 4 2 27
370 POLANCO-PAULA ROSA  9 7 8
507 POLLARD LONNIE 6 2 24
311 POMARES YULY 10 7 6
* 670 PONTIER RYAN W 0 7 9
312 POPOLA BARBARA 10 7 6
395 PORGES ILEANA 9 2 28
19 POWELL DEBORAH 33 11 29
* 318 PRESA ARTURO 10 7 6
409 PRIETO-VALDES JUAN 8 7 9
648 PRINCIPE GRISSELLE 2 2 28
206 PUCKETT VIRGINIA 17 10 10
534 PULLEY STEWART 5 2 26
9 PURKISS MERLENE J 37 4 21
539 QUEBBEMANN FRANK J 4 6 14
113 QUESADA ADELAIDA 23 7 26
157 QUINN JEFFREY C 20 7 22
412 QUINZI STEPHEN 8 7 9
536 QUIROGA ANDRES 5 2 26
359 RACHELSON ANOUCHKA 10 2 26
624 RAINES SCOTT 2 7 13
610 RAMIREZ JASMINE 2 7 13
110 RAMOS ANTONIO D 24 2 29
255 RAMSAY ELIZABETH 13 2 29
570 RANDOLPH JAMES 3 7 12
* 530 REMEK ROBERT 5 7 6
471 REMESAR JOSE 6 7 4
594 RESPASS SELENA 2 7 13
107 REVUELTA RENE S 24 4 29
132 RICCIO NORMA 22 7 3
10 RICHARD   MARK H 36 10 29
602 RICHARDSON SIMEON 2 7 13
256 RICKHI SAISNATH 13 2 29
391 RILEY MICHELLE 9 6 22
397 RITTER STEVEN 9 2 28
495 RIVAS ANTONIO 6 4 19
248 ROACHE PENELOPE 13 7 10
8 ROBINSON CHRISTINE A 38 6 16
642 ROBINSON DEBORAH 2 2 28
516 ROCA OCTAVIO 5 7 28
24 RODRIGUEZ AIMEE C 33 3 26
460 RODRIGUEZ ARTURO 7 7 10
646 RODRIGUEZ ELISA 2 2 28
710 RODRIGUEZ JESSICA M 0 7 9
687 RODRIGUEZ LUIS 0 7 9
647 RODRIGUEZ MARIA 2 2 28
533 RODRIGUEZ MARINA 5 7 6
238 RODRIGUEZ-DEHMER ISABEL 14 2 28
18 ROGERS CHRISTOPHER W 34 4 22
437 ROGERS WALKER MONIQUE 7 7 10
341 ROITSTEIN STEVEN 10 7 6
274 ROLAND HELEN 12 2 24
23 ROMANACH PEDRO A 33 4 28
151 ROMER NIDIA S 21 2 27
564 RONEY JANET 4 2 27
289 ROQUETA MILDRED 11 7 5
432 ROSADO JAMES 8 2 28
92 ROSE RICHARD 25 6 13
739 ROSE TANYA N 0 1 28
569 ROSEN GONZALEZ KRISTEN 3 10 21
31 ROTHSTEIN ROBERT 32 7 7
692 RUBIN KAY A 0 7 9
542 RUIZ CARLOS 4 2 27
547 RUIZ FREDY 4 2 27
131 SALEH ABDEL-RIDA 22 7 3
* 316 SALINAS ALEJANDRO 10 7 6
112 SALINAS JORGE 24 2 28
267 SALVADOR TOYIN 12 7 4
* 524 SALVATIERRA JUDY 5 7 6
* 321 SANCHEZ MARIO 10 7 6
304 SANCHEZ PAULA 11 2 25
250 SANCHEZ REBECCA 13 7 8
268 SANCHEZ-SUAREZ DALIA 12 7 4
706 SANG MATTHEW M 0 7 9
235 SANTANA JIMMY 14 5 27
276 SANTELISES JUAN 12 2 24
644 SANTOS GIANNINA 2 2 28
487 SARGSIAN GOHAR 6 7 4
7 SAWHNEY AMARJEET S 40 7 2
364 SAXTON JENNIFER 10 2 11
* 442 SCALISE CLAUDIA 7 7 10
201 SCHMELZER TIMOTHY T 18 7 10
47 SCHROEDER DAVID 29 7 4
154 SCHUEMANN CYNTHIA 21 0 22
407 SCHUH MATTHEW 8 7 9
554 SCHUR NICHOLAS 4 2 27
651 SCHWANER SHAWN 1 7 8
284 SCOTLAND AGATHINE 11 7 5
229 SENDIN EMILIA A 14 7 8
56 SER CARY D 29 1 26
676 SERAPHIN VARDAH L 0 7 9
* 401 SERFATY DE MARCUS ALICIA 9 2 28
528 SERPA JOSE 5 7 6
671 SEWELL-HENRY HYACINTH D 0 7 9
361 SHAHEEN DAVID 10 2 26
68 SHAIKH SAEED A 27 7 6
376 SHAKIL MOHAMMAD 9 7 8
160 SHAW LISA E 20 7 8
605 SHEAF LEAH 2 7 13
302 SHIPPEY MARGARET 11 2 25
675 SHRIVER-RICE MERYL 0 7 9
146 SIGALE MERWIN 21 7 7
149 SIKAH VICTOR P 21 2 27
543 SILVA-O'NEAL YOMARIE 4 2 27
33 SIMMONS RONALD J 32 7 7
398 SINKOFF SHERRI 9 2 28
390 SIU HENRY 9 7 8
14 SLOAN DIANE K 35 7 10
394 SLOCUM PHILLIP 9 2 28
721 SMITH GREGORY A 0 7 9
713 SMITH NAYRIE L 0 7 9
346 SMITH RANDY 10 7 6
423 SMITH REBECCA 8 7 9
653 SOLA JESUS 1 7 8
514 SONG YING 5 9 30
677 SOUCHAK SOUMIA M 0 7 9
727 SPANN JAMES 0 7 9
445 SPENCE LEIGHTON 7 7 10
71 STAMBAUGH ROBERT 27 6 17
187 STEELE CAROL A 19 7 9
242 STERLING KATRIKA 13 7 10
685 STEWART RASHIDA L 0 7 9
197 STRIZVER-MUNOZ STEVE B 18 7 10
404 STUBBS RONALD 8 9 11
700 STURRUP CASSANDRA L 0 7 9
182 SULLIVAN JAMES P 20 3 20
65 SUMMONS SUSAN P 27 9 15
108 SUSSMAN BARBARA D 24 4 3
608 SWEENEY LEMUS KAREN 2 7 13
* 459 SYDER THEODORE 7 7 10
582 TAFFE DEBORAH 2 7 13
58 TALAVERA ERNEST 28 10 18
135 TAMARGO JOSEPH 22 7 3
209 TANG DIANA 16 7 6
724 TAPIA RICHARD 0 7 9
451 TARAFA MARIA 7 7 10
356 TARKAN BLANCO BASAK 10 2 26
67 TARVER JUDITH F 27 7 18
163 TAVARES-SOGOCIO ANGELA M 20 7 8
237 TAYLOR CLEVELAND A 14 2 28
696 TAYLOR MALIE 0 7 9
352 TE FRANKLYN 10 7 6
613 THEVENOT MARIA HELENA 2 7 13
101 THOMAS KATHY J 24 9 24
271 THOMPSON ADRIANNE 12 2 24
369 THOMPSON JAKEISHA 9 7 8
735 THOMPSON LOMAX TERESA 0 2 25
389 TIBAQUIRA DIEGO 9 7 8
291 TISEVICH PAUL  11 4 20
313 TODD JOHN 10 7 6
50 TOMASELLO RANDAL S 29 7 4
704 TOMLINSON ANNETTE W 0 7 9
232 TORRES CLARA R 14 7 8
662 TORRES SANDRA 1 2 24
5 TOWNSEND PETER C 42 7 8
732 TREVINO RAFAEL 0 2 25
447 TSENG DAVID 7 7 10
158 TULLOCH DENTON P 20 7 15
411 TULLOCH JOAN 8 7 9
661 TURNER TINA 1 2 24
697 UHLE JR. THOMAS S 0 7 9
330 URHOGHIDE ISAIAH 10 7 6
114 USZEROWICZ VICTOR 23 7 4
712 VALDES ENRIQUE 0 7 9
711 VALDES GUILLERMO R 0 7 9
344 VARELA MARISOL 10 7 6
116 VARGAS MARIA R 23 7 4
654 VARKEY THOMAS 1 7 8
32 VAZQUEZ AMERICA 32 7 7
144 VAZQUEZ HECTOR 21 7 7
314 VAZQUEZ JOSE 10 7 6
425 VELASQUEZ-SEDITO MARLENE 8 2 28
* 319 VELLONE ADAM 10 7 6
681 VIERA YUSNIER 0 7 9
* 169 VILLAR-SMITH MARIA C 20 7 8
4 VINCIGUERRA ANTHONY 44 7 6
179 WADLE DAVID M 20 7 8
217 WAHL FLORENTINA S 15 7 7
674 WALD FLAVIA A 0 7 9
273 WALKER DENACY 12 2 24
193 WALKER RONALD E 19 2 1
198 WALKER-PERRY GERALDINE 18 7 10
519 WALTERS SABRINA 5 7 6
2 WALTON MICHAEL J 44 9 22
725 WALTZ RUSSELL W 0 7 9
709 WALZ LEO R 0 7 9
165 WARD WENDY J 20 7 8
611 WILLIAMS CHARLES 2 7 13
572 WILLIAMS GAIL 3 7 12
659 WILLIAMS REGINA 1 7 8
734 WILLIAMS SELWYN 0 2 25
476 WILLIAMS STUART 6 7 4
171 WIRTEL JOSEPH P 20 7 8
175 WONG ALICE 20 7 8
260 WORSLEY MARY 13 1 19
720 YAKUBOVSKAYA ELENA L 0 7 9
663 YASSIN RAEF 1 2 23
261 YI ORTIZ NANCY 12 8 0
211 YODER MICHAEL A 16 4 14
189 YOUNG CLIFFORD W 19 7 9
457 ZABALA MARIA 7 7 10
109 ZAMORANO MARTHA B 24 2 29
612 ZEJNILOVIC ADNAN 2 7 13
225 ZHANG QIANHUI 15 2 27
388 ZOLFAGHARI MERLIN 9 7 8
262 ZUSMAN VICTORIA 12 7 4
* equals tie.
Ties to be broken by coin toss